You're currently viewing an old version of this dataset. To see the current version, click here.
Jumlah Pasangan Usia Subur Peserta KB dan Belum Mengikuti KB di Kabupaten Pekalongan
Podatki in viri
Dodatne informacije
| Polje | Vrednost |
|---|---|
| Izvor | Dinas P3A dan KB |
| Avtor | Dinas P3A dan KB |
| Skrbnik | Dinas P3A dan KB |
| Nazadnje posodobljeno | september 19, 2023, 07:16 (UTC) |
| Ustvarjeno | september 19, 2023, 07:16 (UTC) |
| Frekuensi | Tahunan |
| Tahun | 2022 |
