Ratio Akseptor KB di Kabupaten Pekalongan
Datuak eta baliabideak
Anformazio gehigarria
| Eremua | Balorea |
|---|---|
| Iturria | Dinas PMDP3A PPKB |
| Egileak | Dinas PMDP3A PPKB |
| Mantentzailea | Dinas PMDP3A PPKB |
| Azken eguneratzea | ekaina 9, 2021, 06:54 (UTC) |
| Sortuta | ekaina 9, 2021, 06:53 (UTC) |
| Cakupan | Kabupaten Pekalongan |
| Frekuensi Penerbitan | Tahunan |
| Level Penyajian | Kecamatan |
| Tahun | 2020 |
